Budiž světlo
Nejen aromatické ale také lahodící oku. Šálek je elegantně osvícen během mletí a vaření a tak mohou i oči vychutnat tento zážitek.
Všechno napěnit
Funkce „Spumatore“ vytvoří mléčnou pěnu na latte macchiato či cappuccino ještě krémovitější. Zvláště pokud je mléko použito přímo z chladničky a je vychlazené a čerstvé.
Čistě jen záležitost chuti
Jak silnou si přejete kávu? Tato volba Vám umožňuje přesně nastavit množství vody použité pro každý šálek. Chuť se nastaví stisknutím tlačítka.
Nápadité detaily
Potřebujete horkou vodu na čaj nebo odebrat páru? Stačí stisknout tlačítko a otočit dávkovač.
Jasnou řečí
Obsluha kávovaru je díky displeji se symboly a ergonomickým osvětleným tlačítkům opravdu pohodlná a snadná.
Tichá zóna
Transparentní zásobník na 250 g zrnkové kávy vybavený víkem pro uchování svěžího aroma. Bezproblémová kontrola množství kávy v zásobníku. Speciální izolace kolem mlýnku na kávu zajistí, že NICR650 pracuje mimořádně potichu.
Nahoru nebo dolů!
Výstup kávy lze výškově upravit, aby se hodil pro každý šálek.
Čerstvě opláchnuté
Pro odstranění zbytků kávy a prevenci tvorby plísní lze vyjmout celou varnou jednotku a opláchnout ji pod proudem čisté vody. Je to tak snadné a pohodlné – stěží byste jinde hledali takový komfort.